Kent ve ilçe Belediyeleri Helikopter Kiralama

Kent ve ilçe  semalarında ve şehir panoraması

Bütün belediyelerimiz için helikopter kiralama sistemi geliştirdik. Personelli helikopter kiralaması için irtibatınızı bekliyoruz.

 

.

0312 310 04 07

0312 247 27 50

0532 331 35 77

Ankara İlçeleri ve  Komşu Kentler için helikopter kiralama sistemi

Ankara İstanbul, Bursa, Antalya ve  diğer Kent Belediyeleri, Oteller  ve Şirketler için helikopter kiralama sistemi

Ankara'da sivil / ticari helikopterle, süratli bir ulaştırma, vip  protokol transferi ve vb sosyal etkinlikler  

Şehir panoraması   ilçeler, şehir merkezi üzerinde helikopter uçuşları ile resmi gözlem ve şehircilik

Havadan denetim ve  fotoğrafçılık..

Kent reklamı hazırlama, fotoğraf, video çekimleri ve Politik uçuşlar vb uçuş taleplerinde 4-5-6-7-8 yolcu kapasiteli (talep halinde + offshore) helikopterlerle Ankara, istanbul, Aydın, Antalya 'dayız.

Helikopter Kiralama

BELEDİYE BAŞKANLARI

 HAVADAN DENETİM, SAHA YAPI İMAR KONTROLÜ, VİP ULAŞTIRMA, ŞEHİR PLANLAMA, KENT SİLÜET TAKİBİ VD. FİLİM ÇEKİMİ, KUŞBAKIŞI GÖZLEMLEMLERİNİZ İÇİN

HELİKOPTERLER 

Ekipli Kiraya Verilir.

 

Yıllık, aylık, sezonluk, haftalık, günlük kiralama için  irtibatınızı bekliyoruz.

 

 

 


  Ankara'dan; İstanbul, Yozgat, Kırklareli, Edirne, Çanakkale, Yalova, Kayseri, Kırşehir, Aydın, Adapazarı, Bolu, Antalya, Adana ve komşu kentlere helikopter;  Bursa, Eskişehir, Yozgat, Kırıkkale, Niğde, Düzce, Sakarya, Nevşehir (Ürgüp-Göreme), Kırşehir, Çorum, Sivas, Tokat, Kayseri, Giresun, Çorum, İzmit, Eskişehir, Kırklareli, Samsun, Bolu, Ordu, Konya, Aksaray, Amasya, Kastamonu, Sinop,Tokat, Karaman ve Çankırı kentlerine bunların  ilçelerine, semt ve köylerine  uçuş müsaitliği sunulmaktadır

 

PLOT UÇUŞ OKULU ANKARA

 

AYLIK TAHSİS

HELİKOPTER KİRALAMA NASIL OLUR?


Kurumlar, Belediyeler, Oteller, Sahada meslek icra eden Şirketler için helikopterler ekipli ve belli/kıst süreli olarak Jet Hava Yolları tarafından kiraya verilir. Aylık kiralamada şartımız asgari aylık 20 saat uçuş garantinizdir. En az 20 saat ulaştırma alacağız veya ödemesini yapacağız diyebilirseniz koordinatınıza / adresinizde  helikopter pilotlar ve teknik ekiple konuşlandırılır, aylık tahsis edilir. Yani kapınızda, adresinizde helikopter 1 ay bekler. Uçuş ekibinin iaşe ve konaklama etc gereksinimleri helikopter kiracısı / müşteri tarafından karşılanır. Uçuş olmadığı sürece, 20 saatin üzerinde ücret de alınmaz.

 

Aylık Helikopter Tahsis Fiyatı / Ücretimiz : 8.000 TL/saat + ferry flight + 20 saat ücreti + kdv dir.

 

KİRALAMA ULAŞTIRMA

Helikopter Kiralama Fiyatı / Ücretimiz (pazarlıksız): 8.000 TL/saat + ferry flight + kdv dir.

 

 

Ankara Helikopter, Antalya Helikopter, İstanbul Helikopter, Bursa Helikopter, İzmir Helikopter uçuşları dışında ki uçuşlarda geliş ve dönüş mesafeleri için  saat ücreti ayrıca tahsil edilir. Tarihinde bu kentlerde  hangar hazirunu söz konusu değilse, helikopterin geleceği kentten, yine geliş ve dönüş ücreti hesap edilecektir.

Koordinatında, asgari kiralama süresi 30 dakikadır. Uçuş hizmeti, gün doğumundan gün batımı aralığında / süresinde verilir. Ön ve daha sonra gerekli izinler için kesin rezervasyon gereklidir. Uçuşuna müsade alınamayan taleplerin, ücreti iade olunur. Vazgeçilen uçuşlarda ise ücret iadesi yapılmaz.

 

HELİKOPTERLE YÜK TAŞIMA

(notamlı işlemdir)

Helikopterle Sahada Tonajlı Yük Taşıma,
Helikopter ile Asılı Yük, Materyal, Makina,
 ekipmanın nakliyesi. Elektrik, teleferik, yolsuz saha  tonajlı malzemesinin montaj öncesi helikopter ile transferi.
Nakli, taşınması mümkün olmayan yüklerinizi helikopterle taşıyoruz.
Koordinat, resimler, ağırlık/kg, metrik/ebat, ( fiziki detayı) bildiriniz.

SEZONLUK - AYLIK - HAFTALIK - DÖNEMSEL - SAATLİK

Kiralama Talepleriniz için

JET HAVA YOLLARI

       

0312 310 04 07

0312 309 04 07

0532 331 35 77

HELIKOPTER KIRALAMA UCRETI, HELIKOPTER TUR UCRETI, HELIKOPTER SAATLIK UCRET FIYAT, HELIKOPTER KAÇLIRA KIRASI, KIRAMA NASIL OLUR, HELIKOPTER NERDEN KIRALANIR JET HAVA YOLLARIN DAN KIRALANIR OTELLERE GUNLUK, AYLIK, SEZONLUK HELIKOPTER KIRALAMA          ANKARA HELİKOPTER, HELIKOPTERI OLMAYAN OTELLERFİRMALARA KİRALAMA, KURUM VE BELEDIYELERE SURELI  HELIKOPTER KIRALAMA                                                                                         KİRALAMA HELİKOPTERİ,  JET HAVA YOLLARIKİRALIK SATILIK HELİIKOPTER, TUR HELIKOPTERI, HELIKOPTER KIRALA, HELIKOPTER TUR, TUR HELIKOPTER, HELIKOPTER KIRA, KIRA HELIKOPTER, HELIKOPTER KIRALAMA, KIRALA HELIKOPTER, HELIKOPTER KIRALAMA FIYAT, HELIKOPTER KIRALAMA UCRET, UCRET HELIKOPTER,helikopter kirala, helikopter kiralama, helikopter kiralama ücretleri, helikopter kiralama ücreti, helikopter kiralama fiyat, helikopter fiyatları, helikopter oyunları,helikopter turu fiyatları, FIYAT helikopter, helikopter kiralama, helikopter kiralama fiyatları, helikopter kiralama ücretleri, helikopter kiralama istanbul, helikopter turu fiyatları, helikopter turu, helikopter kiralama fiyat, İSTANBUL İZMİR ANTALYA YOZGAT AYDIN NEVŞEHİR SAMMSUN ÇORUM ORDU kiralık helikopter, hava taksi,