Ankara Helikopter Turu

Ankara semalarında ve Ankara panoraması

Helikopter turları, demir kuşun kanadından Ankara. Evlilik yıldönümü, kartal kanadında sünnet gezisi, nişanlılar, farklı sürprizler, bir bambaşkalıkla eşinizi, çocuklarınızı, anne-babınızı, iş ortaklarınızı şaşırtın. Ankara Helikopter Yarım saat düğün, nişan helikopteri ulaştırma Fiyatı  3000 Türk Lirası.

Ankara Semtleri ile İlçeleri ve  Komşu Kentler için helikopter kiralama sistemi

Ankara Semtleri ve Komşu Kentler için helikopter kiralama sistemi

Ankara'da sivil / ticari helikopterle, süratli bir ulaştırma, kartal kanadında nikah, evlilik töreni ve vd sosyal etkinlikler için tarafımızdan sistem oluşturulmuştur. 

Ankara panoraması ve Ankara şehir merkezi üzerinde helikopter turları

Düğün Sünnet Yıldönümleri ve fotoğrafçılık..

Düğün, Evlilik Yıl Dönümü, Nişan, Sünnet, Hasta nakli (özel ambulans hizmeti dahil), ticari reklam, fotoğraf, video çekimleri ve Politik uçuşlar vb uçuş taleplerinde 4-5 yolcu kapasiteli (talep halinde + offshore) helikopterlerle Ankara'dayız.

Helikopter Kiralama

Hayırlı işiniz  kuşun kanadında taçlansın! Ankara'dan; İstanbul, Antalya, Adana ve komşu kentlere helikopter;  Bursa, Eskişehir, Yozgat, Kırıkkale, Niğde, Düzce, Sakarya, Nevşehir (Ürgüp-Göreme), Kırşehir, Çorum, Sivas, Tokat, Kayseri, Samsun, Bolu, Ordu, Konya, Aksaray, Amasya, Kastamonu, Sinop,Tokat, Karaman ve Çankırı kentlerine bunların  ilçelerine, semt ve köylerine  uçuş müsaitliği sunulmaktadır

Düğün, Nişan, Nikah Sünnet Helikopteri