Helikopter Kiralama Servisi İstanbul

İstanbul'da hususi helikopter kiralama servisi

 

İstanbul'da Helikopter kiralamak   isterseniz; günü de saati de siz belirleyebilir, kurumunuz, firma murahhas ve müşterileri için teknik topoğrafik saha gezileri.. Aile fertleri için en özel günlerde  unutulmaz bir armağan olarak...
Doğum günlerinizde, Evlilik yıldönümünüzde,  İstanbul'u  ayaklar altına serebilir,  emsalsiz bir gün geçirebilirsiniz. Misafir ve ortaklarınıza çok ticari jestler yapabilirsiniz.   İstanbul'un, tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini gökyüzünden izleyeceksiniz. (Tarihi Yarımada, Boğaz, Kadıköy, Karadeniz Girişi ve Adalar hattı)
60 dakikalik Hususi İstanbul Helikopter servis bedeli 6000 TL+ KDV dir. Askari 30 dakikadır. Helikopter 5 kişiliktir. 

0539 705 87 06

 

İstanbul Helikopter Turu 


İstanbul helikopter turları gün ve saatleri

15 dakikalik turlar Pazar günü, 30 dakika ve üzerindeki Turlar her gün yapılır.için

Ödemeyi uçuştan  2 gün önce yapmanız gerekmektedir. Ödemeyi  banka havalesi ile yapabilirsiniz.

Helikopterle planlanan nuçuş saatinden 30 dakika önce   Heliport'ta hazır olmanız gerekmektedir. İstanbul trafiğini de göz önünde bulundurmanız  tavsiye edilir.

Çocuk veya öğrenci indirimi teklif edilmemesi rica olunur.

Her yolcumuz sigortalanmaktadır.

Uçuş esnasında  helikopterden çekim yapabilirsiniz . 15 dakikalık İstanbul Helikopter turu tercihleriniz için bizle irtibata geçiniz. 

Uçuşlar kaptan pilotlarla yapılmaktadır

Rezervasyon zorunludur. Önce ön rezervasyon, daha sonra ödemeyle kesin rezervasyon yapılır.

 

Uçuş süresi (test uçuş) 15 dakikadır.  Çocukların, yanlarında babalarının olması şarttır. 3 yaş altı çocuklar için Tur uygun olmayabilir.
 

Uçuşlarımızda Şirketimiz tarafından belirlenen grup sayısınca uçuşlar gerçekleştirilir.

Doğum günlerinizde, Evlilik yıldönümünüzde, Sevgililer Gününde Evlilik Teklifinizde, vs. İstanbul'u  ayaklar altına serebilir,  emsalsiz bir gün yaşayabilirsiniz.
 

İstanbul 15 dakikalık Tur rezervasyonu için arayınız.

 

İstanbul Helikopter Turu

İstanbul semalarında, İstanbul panoraması üzerinde helikopter turları, kuşun kanadından İstanbul Evlilik yıldönümü, sünnet gezisi, nişanlılar, farklı süprizler, bir bambaşkalıkla yakınlarınızı ailenizi şaşırtın. Eşiniz, aile büyükleriniz ve çocuklarınızla unutamayacağınız bir uçuş tecrübesi yaşayın!Kalkışlar uygun bir Heliportdan yapılacaktır. (Kalkış heliportu veya sahası gerektiğinde değiştirilebilir. Bu değişiklik uçuştan 1 gün önce rezervasyon yapan müşterilerimize bildirilecektir). Kalkış noktasına müşteri kendi imkanları ile belirtilen saatte gelmek mecburiyetindedir.