Ankara Helikopter Turu

Ankara Helikopter Tur Fiyatı Kişi başı ücret  600 TL. 5 kişiyle kalkış yapılır.

 Ön rezervasyon 15 gün önceden veya daha erken alınır. Telefon veya maille ön rezarvasyon yapılabilir. Kesin rezervasyon 10 gün önceden alınır. Ödeme kesin rezarvasyon tarihinde peşin yapılır. Ön rezervasyon yapılırken, turistler için tur oparatörleri pasaport  ibraz etmek mecburiyetindedir. Helikoptere binerken pasaport ve kimlik kontrolü tekrar yapılacaktır. Rota:(tur çizgisi) Esenboğa Hava Trafik Kontrolü'nün izin verdiği rota olacaktır. Uçuş tarihlerini Ankara Helikopter belirleyecek ve kişilere mail veya telefon yoluyla bildirecektir.
 

                     OTELLERE GUNLUK, AYLIK, SEZONLUK HELIKOPTER KIRALAMA          HELIKOPTERI OLMAYAN OTELLERFİRMALARA KİRALAMA, KURUM VE BELEDIYELERE SURELI  HELIKOPTER KIRALAMA                                                                                          JET HAVA YOLLARIKİRALIK SATILIK HELİIKOPTER, TUR HELIKOPTERI, HELIKOPTER KIRALA, HELIKOPTER TUR, TUR HELIKOPTER, HELIKOPTER KIRA, KIRA HELIKOPTER, HELIKOPTER KIRALAMA, KIRALA HELIKOPTER, HELIKOPTER KIRALAMA FIYAT, HELIKOPTER KIRALAMA UCRET, UCRET HELIKOPTER,helikopter kirala, helikopter kiralama, helikopter kiralama ücretleri, helikopter kiralama ücreti, helikopter kiralama fiyat, helikopter fiyatları, helikopter oyunları,helikopter turu fiyatları, FIYAT helikopter, helikopter kiralama, helikopter kiralama fiyatları, helikopter kiralama ücretleri, helikopter kiralama istanbul, helikopter turu fiyatları, helikopter turu, helikopter kiralama fiyat, kiralık helikopter, hava taksi,

.

Ankara Helikopter turu Müracat Noktaları

1-Jet Hava Yolları, Tulca temsilciliği: Anafartalar C. 38/13 Ulus (Eski adliye karşısı)
2-Panora Alışveriş Merkezi: Turan Güneş Bulvarı No: 182/212 Çankaya
3-Acity Outlet: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No: 244 İstanbul Yolu 5. km
4-ANKAmall: : Akköprü Ankara
5-Ankuva AVM: Bilkent-Plaza  Bilkent.
6-Arcadium Alışveriş Merkezi: Koru Mah. 8. Cadde No: 192 Çayyolu/Ankara
7-365 Alışveriş Merkezi: Birlik Mah. 428.Cad. No: 41 Yıldız - Çankaya - Ankara
 

Uçuşlar kaptan pilotlarla yapılmaktadır

Rezervasyon zorunludur. Önce ön rezervasyon, daha sonra kesin rezervasyon yapılır.

Ankara'da askari uçuş süresi  30 dakikadır. 4 yaş üstü çocukların, yanlarında babalarının olması şarttır.
4yaş altı çocuklar kabul edilmez.
Uçuşlarımızda Ankara Helikopter tarafından belirlenen kişi sayısınca gruplar oluşturularak ve uçuşlar gerçekleştirilecektir.
Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0 312 310 04 07 numaralı telefonu (Ankara Helikopter çağrı merkezini)arayabilirsiniz.
 

Ankara Helikopter Turu

Ankara semalarında, Ankara panoraması üzerinde helikopter turları, kuşun kanadından Ankara. Evlilik yıldönümü, sünnet gezisi, nişanlılar, farklı süprizler, bir bambaşkalıkla yakınlarınızı ailenizi şaşırtın. Eşiniz, aile büyükleriniz ve çocuklarınızla unutamayacağınız bir uçuş tecrübesi yaşayın!Kalkışlar Esenboğa, ODTÜ veya Yenimahalle Heliportdan yapılacaktır. (Kalkış heliportu veya sahası gerektiğinde değiştirilebilir. Bu değişiklik uçuştan 1 gün önce rezervasyon yapan müşterilerimize bildirilecektir). Kalkış noktasına müşteri kendi imkanları ile belirtilen saatte gelmek mecburiyetindedir.

 

0312 309 04 07

0312 310 04 07

Düğün, Nişan, Nikah, Sünnet ve Misafir için Helikopter

Hayırlı işiniz Demir Kuşun kanadında taçlansın! Düğünüzde bir gelin helikopteri sizin de hakkınız. Saati:  5 kişi için toplam 6.000 TL. + KDV, yarım saati 3.000TL+KDV dir.  Sizleri, eşiniz, aile büyükleriniz ve çocuklarınızla unutamayacağınız bir uçuş tecrübesi edinmeye bekliyoruz!


ÖN REZERVASYON İPTALİ veya TARİH DEĞİŞİKLİĞİ 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMELİDİR, KESIN REZERVASYON YAPILDIKTAN İTİBAREN İPTALLERDE ÜCRET İADESİ YAPILMAYACAKTIR.